Wyróżnienia

PROGRAM DOBRE SERCE, powstał pod patronatem Firmy "Lemur". Celem programu jest wspieranie Fundacji poprzez ogólnopolską akcję pozyskiwania FUNDATORÓW. Wspieramy Fundacje, które chcą skorzystać z zupełnie bezpłatnej dla nich formy pozyskiwania środków na zakup książek, pomocy dydaktycznych, szkoleń, sprzętu agd i rtv oraz innych produktów, materiałów i urządzeń niezbędnych w codziennej opiece nad podopiecznymi.

PROGRAM DOBRE SERCE zrzesza Firmy, które są rzetelne, wiarygodne, uczciwe a przede wszystkim wspierają najbardziej potrzebujących. Firmy biorące udział w programie, pomagając innym pomagają sobie poprzez budowanie swojej reputacji, wzmocnienie pozytywnego wizerunku oraz wyróżnienie spośród konkurencji. Uczestnicy programu DOBRE SERCE mogą posługiwać się CERTYFIKATEM DOBRE SERCE, który jest oznaką dobroczynności.

PROGRAM DOBRE SERCE to kropla w morzu potrzeb. Ta kropla umożliwia jednak Fundacji obniżyć koszty utrzymania. Aby Program był skuteczny nasze Konsultantki wykonują setki telefonów dziennie do Firm, takich jak Twoja. Bardzo Ci dziękujemy, że mogliśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o Programie. Jeżeli Twoja Firma, przystąpi do Programu, nasza Konsultantka natychmiast przystępuje do procedury doposażenia Fundacji.

Nasza Konsultantka, aby zrealizować zapotrzebowania Fundacji stara się pozyskać odpowiednią ilość Fundatorów o tak Dobrym Sercu jak Twoje. Ty już wiesz, że to kropla w morzu potrzeb, dlatego serdecznie Tobie dziękujemy za przystąpienie do PROGRAMU DOBRE SERCE, dzięki ludziom takim jak Ty Świat jest bardziej barwny i kolorowy. PROGRAM DOBRE SERCE jest pośrednikiem między Fundacją oczekującą wsparcia i Fundatorem, który chce doposażyć Fundację a Producentem, którego udział polega na zaoferowaniu doposażenia w atrakcyjnej cenie. Jako organizator negocjujemy z wszystkimi uczestnikami Programu jak najniższe ceny, tak aby Fundacja jak najbardziej skorzystała z Twojej pomocy.

Uczestnictwo w PROGRAMIE DOBRE SERCE oraz posiadanie Certyfikatu jest wyróżnieniem dla Ciebie. Pokazuje Twoim Klientom jakie masz podejście do tych, którzy potrzebują pomocy.

Celem powstania PROGRAMU DOBRE SERCE jest realizacja naszego motto:

POMAGAJĄC INNYM POMAGASZ SOBIE.

Dzięki PROGRAMOWI DOBRE SERCE, Twoja Firma z dnia na dzień jest coraz bardziej rozpoznawalną marką.

Dziękujemy, że jesteś z nami.